Členská sekce:


English version
SDRUŽENÍ OBRANY SPOTŘEBITELŮ
informatika & telekomunikace
SOS > informatika & telekomunikace > Databáze spotřebitelských zkušeností

Databáze spotřebitelských zkušeností

Logo SOS

Nyní můžete podpořit nebo oponovat zveřejněnou zkušenost jedním kliknutím na váhy.

Existuje firma ALFASOFT - Zdeněk Myslík? Stálý odkaz Jaká je Vaše zkušenost? Mám podobnou zkušenost (0 z 1) Mám opačnou zkušenost (1 z 1) Udělená známka: 5
Firma Zdeněk MYSLÍK - ALFASOFT, Brunclíkova 1822/6, Praha 6 - Břevnov
Tuto zkušenost zaznamenal/a dne 05.05. 2008 Jana Kučerová, Miřetice:
Dne 2.4.2008 jsem si objednala kancelářské křeslo a zaplatila ho předem. Doba dodání byla uvedena do 1 týden. Po týdnu se nic nedělo a doba dodáni se neustále prodlužovala. Jelikož se nikdo z firmy p. Myslíka neozval, emailem jsem zrušila objednávku a žádala vracení peněz. Nepřišlo mi ani potvrzení zrušení objednávky ani peníze. Firma sice má uvedený telefon, ale ten je zároveň FAX a nikdo ho nebere. Jednání se mi zdá velice podivné a podvodné. Dnes píši doporučený dopis jako "Pokus o smír", v případě žádné reakce budu podávat trestní oznámení na firmu pana Myslíka. Pokud má někdo podobné problémy s touto firmou je možno se k žalobě připojit na emailu m.lumicek(zavinac)seznam.cz
Reakce firmy:
SOS nemůže ověřovat hodnověrnost všech vložených zkušeností. Proto firmy, kterých se tato zkušenost týká, mohou zaslat svou reakci zde. Její rozsah by měl být přiměřený. Reakci následně zveřejníme na tomto místě.
Další zkušenosti s touto firmouVložit další zkušenost s touto firmou


Strana 1 z 1 - celkem záznamů: 1

(c) SOS - Sdružení obrany spotřebitelů, o.s., Novákových 8, 180 00 Praha 8, IČ: 48429627. Všechny zveřejňované údaje mají pouze informativní charakter a nemohou být použity jako důkazní materiál. SOS nenese odpovědnost za aktuálnost, úplnost a správnost poskytovaných informací. S technickými náměty a připomínkami se obracejte na webmastera. Využíváme webhosting a publikační systém Toolkit od Econnectu.
Služby založené na principu SMS technicky zabezpečuje MobilBonus s.r.o., infolinka: 777 717 535 (po-pá 9.00-17.00), [email protected], www.mobilbonus.cz.
Sdružení obrany spotřebitelů ČR využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2006) The Associated Press (AP) – všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Přetiskování autorských materiálů pouze se souhlasem redakce.
Děkujeme za podporu naší činnosti: Ministerstvu průmyslu a obchodu ČR, Evropské unii v rámci programu Transition Facility administrovaném Nadací rozvoje občanské společnosti, Generálnímu ředitelství pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské unie.

Líbí se Vám náš server? Prosíme, podpořte nás.

Logo Evropské unie
TOPlist