Členská sekce:


English version
SDRUŽENÍ OBRANY SPOTŘEBITELŮ
domácnost & bydlení
SOS > domácnost & bydlení > Databáze spotřebitelských zkušeností

Databáze spotřebitelských zkušeností

Logo SOS

Nyní můžete podpořit nebo oponovat zveřejněnou zkušenost jedním kliknutím na váhy.

Oškubáni zámečníkem Stálý odkaz Jaká je Vaše zkušenost? Mám podobnou zkušenost (0 z 1) Mám opačnou zkušenost (1 z 1) Udělená známka: 5
Firma GOLDKEY David Šlemenda, Praha 8
Tuto zkušenost zaznamenal/a dne 05.05. 2008 Lucie Alblová, Praha 10:
Mému třiasedmdesátiletému tatínkovi byly zcizeny klíče. Trošku zpanikařil a zavolal první zámečníky, na které našel kontakt. Bohužel to byla firma GOLDKEY pana Šlemendy. Přijeli, vyměnili FABku a řekli si za 10 minut práce o 2329,- Kč.(materiál600,-+DPH). Přitom dveře byly otevřené a funkční klíče k dispozici, nešlo tedy o nic složitého. Vyndanou funkční vložku ani klíč od ní technik nevrátil. Po mé telefonické reklamaci neoprávněně účtované položky "Odstranění vložky ze zámku" za 800,-+DPH se mi pán odmítl představit a po několika arogantních větách zavěsil. Na mé upozornění na existenci ČOI se mi vysmál. Nemůžu se stále smířit s tím, jak někdo může takhle okrást starého člověka, který je v nouzi...
Reakce firmy:
SOS nemůže ověřovat hodnověrnost všech vložených zkušeností. Proto firmy, kterých se tato zkušenost týká, mohou zaslat svou reakci zde. Její rozsah by měl být přiměřený. Reakci následně zveřejníme na tomto místě.
Další zkušenosti s touto firmouVložit další zkušenost s touto firmou


Strana 1 z 1 - celkem záznamů: 1

(c) SOS - Sdružení obrany spotřebitelů, o.s., Novákových 8, 180 00 Praha 8, IČ: 48429627. Všechny zveřejňované údaje mají pouze informativní charakter a nemohou být použity jako důkazní materiál. SOS nenese odpovědnost za aktuálnost, úplnost a správnost poskytovaných informací. S technickými náměty a připomínkami se obracejte na webmastera. Využíváme webhosting a publikační systém Toolkit od Econnectu.
Služby založené na principu SMS technicky zabezpečuje MobilBonus s.r.o., infolinka: 777 717 535 (po-pá 9.00-17.00), [email protected], www.mobilbonus.cz.
Sdružení obrany spotřebitelů ČR využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2006) The Associated Press (AP) – všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Přetiskování autorských materiálů pouze se souhlasem redakce.
Děkujeme za podporu naší činnosti: Ministerstvu průmyslu a obchodu ČR, Evropské unii v rámci programu Transition Facility administrovaném Nadací rozvoje občanské společnosti, Generálnímu ředitelství pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské unie.

Líbí se Vám náš server? Prosíme, podpořte nás.

Logo Evropské unie
TOPlist