Seznam negativních spotřebitelských zkušeností
Seznam společností v databázi spotřebitelských zkušeností
Vložit další negativní zkušenost
Vložit další pozitivní zkušenost
Zobrazit všechny negativní zkušenosti
| Negativní zkušenost č. 68 ze dne 2011-09-02
Vložil/vložila: Pavel Žáček |
Souhlasí: 2
Nesouhlasí: 0 |
||
| Se společností: Bel & Blanc, IDEAL ČESKÁ s.r.o. |
Kraj:
Hlavní město Praha |
IČ:
26211459 |
Web:
Neuveden |
|
Zničení obleku v čistírně Bel & Blanc V červnu 2011 jsem ve společnosti Bel & Blanc, IDEAL Česká s.r.o. v pobočce OC Šestka nechal vyčistit kalhoty ke svému obleku zn. Blažek. V té době byly na předním dílu kalhot (v oblasti stehen) dvě malé skvrnky, jinak zcela nepoškozené. Při vyzvednutí tamtéž mi bylo obsluhou oznámeno, že některé skvrny nebylo možné vyčistit. Při bližším ohledání jsem zjistil, že na kalhotech přibyly skvrny, které tam původně nebyly, že celý materiál je i mechanicky poškozen, vykazuje barevné změny a jsou na něm vydřená místa s třepícími se vlákny. Kalhoty jsou tedy zcela zničeny a oblek je nepoužitelný. Podal jsem tedy reklamaci, avšak v pobočce B&B; není přítomen reklamační technik (v rozporu se zákonem). Reklamace byl zaslána do centrály společnosti. O výsledku mě společnost neinformovala, pouze po mém dotazu (40 dní po podání) mi sdělili, že výsledek je k dispozici na pobočce (na té, kde reklamace nevyřizují). Takže teď mohu celý oblek, který jsem měl 5x na sobě, vyhodit. BEL & BLANC NEVER MORE!!! |
|||
|
Reakce firmy: Firma vložila zkušenost a ta je prověřována |
|||
| Další záporné zkušenosti s touto firmou | Kladné zkušenosti s touto firmou | ||
| Vložit další zápornou zkušenost s touto firmou | Vložit kladnou zkušenost s touto firmou | ||
| Negativní zkušenost č. 166 ze dne 2011-12-19
Vložil/vložila: Andrea Šretrová |
Souhlasí: 0
Nesouhlasí: 0 |
||
| Se společností: Bel & Blanc, OC Novy Smichov, resp. jejich svadlen |
Kraj:
Hlavní město Praha |
IČ:
Neuvedeno |
Web:
Neuveden |
|
neuspesna reklamace Do spolecnosti Bel & Blanc na Novem Smichove jsem si dala vymenit zip na sukni (nutno podotknout, ze tato sukne je moji srdecni zalezitosti). Po 3 tydnech jsem si ji byla vyzvednout, doma po vyzkouseni jsem zjistila, ze: a) zip je nasity tak, ze vytvari na boku bouli, tudiz cela sukne pusobi dost deformovane, b) sukne byla nejakym zpusobem zuzena (sotva jsem se do ni oblekla), c) poutka na pasek byla presita na jina mista a zvetsena. Okamzite druhy den jsem dala sukni k reklamaci. Po dalsich 3 tydnech jsem se dozvedela (mimochodem jsem musela volat sama, jinak by se mi zrejme vubec neozvali), ze reklamace byla zamitnuta a ze jsem si sukni sama takto ponicila tim, ze jsem ji vyprala. Je treba uvest, ze sukni jsem od vyzvednuti po uprave do predani k dalsi reklamaci neprala. Pani Vilimova mi znicila moji nejoblibenejsi sukni a evidentne nechce za spatnou praci nest zadnou odpovednost. |
|||
|
Reakce firmy: Firma vložila zkušenost a ta je prověřována |
|||
| Další záporné zkušenosti s touto firmou | Kladné zkušenosti s touto firmou | ||
| Vložit další zápornou zkušenost s touto firmou | Vložit kladnou zkušenost s touto firmou | ||
| Negativní zkušenost č. 292 ze dne 2012-04-12
Vložil/vložila: Sendy |
Souhlasí: 0
Nesouhlasí: 0 |
||
| Se společností: Bel&blanc; |
Kraj:
Hlavní město Praha |
IČ:
Neuvedeno |
Web:
Neuveden |
|
Čištění podprsenky… NEDOPORUČUJI!!! Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak mohu přistupovat v tomto případě. Do čistírny bel&blanc; jsem si dala vyčistit 4 podprsenky, 3 hladké mírně vystužené, s kosticemi a jednu krajkovou s kosticemi. |
|||
|
Reakce firmy: SOS nemůže ověřovat hodnověrnost všech vložených zkušeností. Proto firmy, kterých se tato zkušenost týká, mohou zaslat svou reakci zde. Její rozsah by měl být přiměřený. Reakci po kontrole následně zveřejníme na tomto místě. |
|||
| Další záporné zkušenosti s touto firmou | Kladné zkušenosti s touto firmou | ||
| Vložit další zápornou zkušenost s touto firmou | Vložit kladnou zkušenost s touto firmou | ||
