Seznam negativních spotřebitelských zkušeností
Seznam společností v databázi spotřebitelských zkušeností
Vložit další negativní zkušenost
Vložit další pozitivní zkušenost
Zobrazit všechny negativní zkušenosti
| Negativní zkušenost č. 22 ze dne 2011-06-02
Vložil/vložila: R.S. |
Souhlasí: 8
Nesouhlasí: 1 |
||
| Se společností: AAAAuto |
Kraj:
Ústecký |
IČ:
Neuvedeno |
Web:
www.aaaauto.cz |
|
Záruka zdarma, ale za Vaše peníze! Dobrý den! Nedávno jsem v autobazaru AAAAuto v Ústí nad Labem zakoupil osobní vůz Škoda Octavia Combi a chtěl bych se s Vámi podělit o mou zkušenost s tímto nákupem. Na voze byla uvedena kupní cena 140.000,- Kč a v ceně měla býti zdarma zahrnuta cena pojištění závad Carlife. Celková cena při nákupu sice souhlasila, ale to tím způsobem, že ‘Kupní smlouva’ byla vystavena na částku 131.198,- Kč a dále mi byla vystavena faktura, kde byly uvedeny následující položky za ‘Ostatní zboží a služby’ a to: Na základě této faktury jsem přesvědčen, že pojištění Carlife, které mělo býti zdarma, mi bylo účtováno nad rámec kupní ceny vozu a považuji tento přístup za klamání spotřebitele. Domnívám se také, že kdybych do 7-mi dnů auto vrátil (což umožňují podmínky autobazaru AAAAuto), tak mi bude vrácena pouze kupní cena uvedená v Kupní smlouvě a nikoli celá cena i s pojištěním Carlife! I přes údaje uvedené ve faktuře mi společnost AAAAuto tvrdí, že pojištění Carlife hradila ze svého! Kdyby mi vystavili kupní smlouvu na konečnou částku bez vypsání položky za pojištění Carlife, tak nic nenamítám, ale takto napsanou fakturu považuji za výsměch zákazníkovi. Bylo mou hloupostí, že jsem ve spěchu vše nejdříve neprostudoval, ale takový přístup mi připadá jako velmi nesolidní. Dále jsem si vlastní hloupostí nevšiml, že smlouva je podepisována podle Obchodního zákoníku a nikoli Občanského zákoníku, který lépe chrání běžné občany. Na tuto okolnost jsem nebyl při podepisování smlouvy upozorněn a telefonicky mi bylo sděleno, že společnost AAAAuto je obchodní společnost, která smí sepisovat smlouvy pouze podle Obchodního zákoníku, což je nesmysl! Sdružení SOS mě ovšem uklidnilo, že pokud jsem soukromá osoba, mám stejná práva, jako bych smlouvu podepisoval podle Občanského zákoníku! Navíc pojištění Carlife v ceně 8800,- Kč hradí dvě závady do výše 10.000,- Kč, což je dle mého názoru pojištění značně nevýhodné a uvítal bych místo této pojistky, aby kupní smlouva byla sepsána podle Občanského zákoníku a firma AAAAuto měla větší zodpovědnost za skryté vady na půl roku dle Občanského zákoníku. Jak se říká: ‘Každá sranda něco stojí’! Chtěl bych tímto pozornit potenciální zákazníky společnosti AAAAuto, že tato společnost sepisuje kupní smlouvy pouze podle Obchodního zákoníku a že pojištění Carlife jim bude účtováno a to nikoli zdarma! R.S. |
|||
|
Reakce firmy: SOS nemůže ověřovat hodnověrnost všech vložených zkušeností. Proto firmy, kterých se tato zkušenost týká, mohou zaslat svou reakci zde. Její rozsah by měl být přiměřený. Reakci po kontrole následně zveřejníme na tomto místě. |
|||
| Další záporné zkušenosti s touto firmou | Kladné zkušenosti s touto firmou | ||
| Vložit další zápornou zkušenost s touto firmou | Vložit kladnou zkušenost s touto firmou | ||
| Negativní zkušenost č. 86 ze dne 2011-09-15
Vložil/vložila: Roman Vejražka |
Souhlasí: 5
Nesouhlasí: 1 |
||
| Se společností: AAAAuto |
Kraj:
Jihomoravský |
IČ:
Neuvedeno |
Web:
www.aaaauto.cz |
|
www.aaaauto.cz Negativní zkušenost s nákupem automobilu 14.9.2011 v AAAAuto.cz, pobočka Brno. Spíše nedoporučuji nákup vozu v AAAAuto.cz 14.9.11 Zakoupen automobil 320 000Kč s DPH, takto komunikováno prodejním pracovníkem AAAAuto.cz, tato cena inzerována www.aaaauto.cz
– automobil rezervován prostřednictvím Poté: – při osobní návštěvě v Brně na recepci v přízemí Další následná negativa z pohledu zákazníka: – až při samotném podpisu Kupní smlouvy, sepsané dle obchodního zákoníku, se – písemný předávací protokol – to je sama kapitola pro sebe, zejména u Dále už jen ‘ doplnění ‘ realizování obchodní činnosti AAAAuto, a.s. – např.:
– obchodní pracovníci se Vás neustále dotazují, – při testovací jízdě se zeptáte: ‘ byl – v zakoupeném automobilu nebudete mít – při komunikaci mezi pracovnicemi AAAAuto.cz Ať žije dobrodružství 🙂 |
|||
|
Reakce firmy: SOS nemůže ověřovat hodnověrnost všech vložených zkušeností. Proto firmy, kterých se tato zkušenost týká, mohou zaslat svou reakci zde. Její rozsah by měl být přiměřený. Reakci po kontrole následně zveřejníme na tomto místě. |
|||
| Další záporné zkušenosti s touto firmou | Kladné zkušenosti s touto firmou | ||
| Vložit další zápornou zkušenost s touto firmou | Vložit kladnou zkušenost s touto firmou | ||
| Negativní zkušenost č. 264 ze dne 2012-02-25
Vložil/vložila: kPNoNubRe |
Souhlasí: 0
Nesouhlasí: 0 |
||
| Se společností: AAAAuto |
Kraj:
Karlovarský |
IČ:
Neuvedeno |
Web:
www.aaaauto.cz |
|
www.aaaauto.cz Wait, I cannot fathom it being so striaghftorward. |
|||
|
Reakce firmy: SOS nemůže ověřovat hodnověrnost všech vložených zkušeností. Proto firmy, kterých se tato zkušenost týká, mohou zaslat svou reakci zde. Její rozsah by měl být přiměřený. Reakci po kontrole následně zveřejníme na tomto místě. |
|||
| Další záporné zkušenosti s touto firmou | Kladné zkušenosti s touto firmou | ||
| Vložit další zápornou zkušenost s touto firmou | Vložit kladnou zkušenost s touto firmou | ||
| Negativní zkušenost č. 368 ze dne 2012-08-20
Vložil/vložila: Jindřich Lerek |
Souhlasí: 0
Nesouhlasí: 0 |
||
| Se společností: AAAAuto |
Kraj:
Ústecký |
IČ:
Neuvedeno |
Web:
www.aaaauto.cz |
|
www.aaaauto.cz Jsou to sprostí popdvoníci a k tomu není co dodat vůbec nerespektují zákony a jen využívají dírách v nich obsažených a naších zákonech povolených.Tvrdí že jsou majiteli všech vozů ale nechovají se tak jak by mneli.Podle mého je levně nakoupit a draze prodat tak toto jednání zavádí podvodem. |
|||
|
Reakce firmy: SOS nemůže ověřovat hodnověrnost všech vložených zkušeností. Proto firmy, kterých se tato zkušenost týká, mohou zaslat svou reakci zde. Její rozsah by měl být přiměřený. Reakci po kontrole následně zveřejníme na tomto místě. |
|||
| Další záporné zkušenosti s touto firmou | Kladné zkušenosti s touto firmou | ||
| Vložit další zápornou zkušenost s touto firmou | Vložit kladnou zkušenost s touto firmou | ||
| Negativní zkušenost č. 375 ze dne 2012-08-30
Vložil/vložila: Anonym |
Souhlasí: 0
Nesouhlasí: 0 |
||
| Se společností: AAAAuto |
Kraj:
Olomoucký |
IČ:
Neuvedeno |
Web:
www.aaaauto.cz |
|
Rozporuplné zkušenosti Mé zkušenosti s Áčky jsou rozporuplné: 1. Před rokem a půl jsem kupoval Octu I s poctivými 25 000 km (ověřeno na CEBIA a v prodejní síti Škoda). Cena byla sice brutální, ale bylo to poctivé auto, na kterém nebylo co zkazit. I mně ovšem dali podepsat, že za bezmála čtvrtmilion kupuji vrak. Proti tomu jsem se ohradil a do protokolu jsme napsali, že stav toho a toho dílu odpovídá počtu najetých kilometrů. Když někde uváděli korozi, chtěl jsem pořídit fotodokumentaci a přiložit ji ke smlouvě. Najednou koroze nebyla, takže jsme ji vyškrtli z protokolu. Auto jezdí a je zcela v pořádku. 2. Včera jsem se byl v Olomouci podívat na Octu II 4×4. Ještě když jsme k tomu autu šli, prodejce mě informoval, že auto je nebourané. Chachá! Buchlé levé přední světlo, zaražené 5 mm do plechu. Oba světlomety lepené. ‘A proč vám to, pane, vadí,’ zeptal se mě prodejce. ‘Protože když se to uvnitř orosí, nebudu nic vidět a odejdou xenony,’ já na to. ‘A už se to rosí?’ zeptal se mě ten arogantní blb. Na to jsem se ho zeptal, zda na něj působím dojmem idiota. S tím jsme se také rozešli. Takže moje zkušenosti s Áčky: 70:30 veprospěch negativ. |
|||
|
Reakce firmy: SOS nemůže ověřovat hodnověrnost všech vložených zkušeností. Proto firmy, kterých se tato zkušenost týká, mohou zaslat svou reakci zde. Její rozsah by měl být přiměřený. Reakci po kontrole následně zveřejníme na tomto místě. |
|||
| Další záporné zkušenosti s touto firmou | Kladné zkušenosti s touto firmou | ||
| Vložit další zápornou zkušenost s touto firmou | Vložit kladnou zkušenost s touto firmou | ||
